Uzman Temizlik İle Profesyonel Hizmet

Fiyatlarımız, halılarınızın metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Aşağıda ki fiyat listesi, bir metrekare için verilmiş fiyatlardır. Overlok ise metre hesabı olarak verilen fiyattır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Halı Yıkama, Kurutma ve Paketleme

YILTEM Halı Yıkama, bölgenin tek halı yıkama fabrikasıdır. Koceeli genelinde kurduğu hizmet ağı ile halılarınızı adresinizden alarak, son teknoloji makine ve kaliteli kimyasallar ile temizler.

Her halının bir yıkama biçimi vardır. Özellikleri gereği suyla temas etmemesi gereken halılar dışında tüm halılar doğru teknik ve kimyasallar ile temizlenebilmektedir.

Kocaeli'nin İzmit, Kartepe, Başiskele, Gölcük, Derince, Körfez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Burada miktar ve tutar dikkate alınarak ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Halılarınız yıkanmak üzere tesisimize geldikten sonra cinslerine göre ayrıştırılır, ölçümleri yapıldıktan sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında son teknoloji halı yıkama makinaları ile halının cinsine göre otomatik olarak ya da elle yıkanır ve aynı şekilde kapalı ortamda kurutulma işlemi gerçekleştirilir.

Halılarınız yıkandıktan sonra dış etmenlerden ve tozlardan etkilenmemesi için kapalı ortamda kurutulma işlemi gerçekleştirilir.

Hayır. Halı yıkama aşamalarında kullandığımız temizlik kimyasallarının sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Halılarınız teslim alındıktan sonra ortalama 3-4 gün içerisinde teslimi gerçekleştirilir. Teslim süresi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı Halı Yıkama için

Hemen online sipariş verebilirsiniz.