Uzman Temizlik İle Profesyonel Hizmet

Fiyatlarımız, halılarınızın metrekaresine göre hesaplanmaktadır. Aşağıda ki fiyat listesi, bir metrekare için verilmiş fiyatlardır. Overlok ise metre hesabı olarak verilen fiyattır. Yorgan, Battaniye ve Yastık adet fiyatıdır.

Minimum sipariş tutarımız halı yıkama grubunda 400 TL, koltuk yıkama grubunda 750 TL'dir. (Kendin getir - kendin götür kampanyası hariç.)

Makina halıları hariç diğer tüm özel halılar cinslerine, iplik ve dokuma özelliklerine göre ayrılarak tek tek elde yıkanmaktadır.


KAMPANYA

Kendin Getir - Kendin Götür tüm ürünlerde %30 indirim uygulanmaktadır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Halı Yıkama, Kurutma ve Paketleme

YILTEM Halı Yıkama, bölgenin tek halı yıkama fabrikasıdır. Koceeli genelinde kurduğu hizmet ağı ile halılarınızı adresinizden alarak, son teknoloji makine ve kaliteli kimyasallar ile temizler.

Her halının bir yıkama biçimi vardır. Özellikleri gereği suyla temas etmemesi gereken halılar dışında tüm halılar doğru teknik ve kimyasallar ile temizlenebilmektedir.

Kocaeli'nin İzmit, Kartepe, Başiskele, Gölcük, Derince, Körfez ilçelerine hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için 0850 303 0 958 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Halılarınız yıkanmak üzere tesisimize geldikten sonra cinslerine göre ayrıştırılır, ölçümleri yapıldıktan sonra toz alma işlemi gerçekleştirilir. Sonrasında son teknoloji halı yıkama makinaları ile halının cinsine göre otomatik olarak ya da elle yıkanır ve aynı şekilde kapalı ortamda kurutulma işlemi gerçekleştirilir.

Halılarınız yıkandıktan sonra dış etmenlerden ve tozlardan etkilenmemesi için kapalı ortamda kurutulma işlemi gerçekleştirilir.

Hayır. Halı yıkama aşamalarında kullandığımız temizlik kimyasallarının sağlığa herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Halılarınız teslim alındıktan sonra ortalama 3-4 gün içerisinde teslimi gerçekleştirilir. Teslim süresi ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı Halı Yıkama için

Hemen online sipariş verebilirsiniz.